Bezpieczeństwo Dziecka

Możecie Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług polegających na kontroli bezpieczeństwa mieszkania, domu, jego otoczenia oraz żłobka, przedszkola, szkoły, placu zabaw.

O nas

W 2003 roku wpadła mi w rękę książka Louis R. Mizell „Jak ustrzec swoje dziecko?” i wciągnął mnie na dobre temat bezpieczeństwa, zwłaszcza bezpieczeństwa dzieci. Zainteresowałem się bezpieczeństwem i higieną pracy. W 2005 ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym Wyższą Inżynierską Szkołę Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i od 2005 roku zajmuję się zawodowo bezpieczeństwem i higieną pracy.

Pracując jako inspektor do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy, a potem specjalista do spraw bhp zdobyłem doświadczenie pracując nad poprawą bezpieczeństwa w wielu różnych firmach, urzędach oraz szkołach i przedszkolach. Cały czas jednak szukałem wszystkich dostępnych wiadomości na temat bezpieczeństwa dzieci i postanowiłem podzielić się posiadaną wiedzą z innymi, publikując informacje, co robić, czego nie robić, na co zwracać uwagę, co uczyć dzieci i czego samemu się uczyć, aby nasze pociechy były bezpieczne.

Mam dwójkę dzieci. Obecnie zajmuję się publikowaniem informacji o bezpieczeństwie dzieci i świadczeniem usługi polegającej na doradztwie dotyczącym bezpieczeństwa.


© BezpieczenstwoDziecka.eu