Bezpieczeństwo Dziecka

Możecie Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług polegających na kontroli bezpieczeństwa mieszkania, domu, jego otoczenia oraz żłobka, przedszkola, szkoły, placu zabaw.

Nasza oferta

Oprócz przedstawiania informacji jak zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, proponuję też usługę polegającą na kontroli bezpieczeństwa mieszkania, domu i jego otoczenia, w tym np. samochodu, podwórka, dróg ewakuacyjnych w bloku, itp. Doradzam, co należy robić i czego nie robić, by ograniczyć ryzyko wypadku.

Audyty bezpieczeństwa dziecka w domu

Usługa polega na kontroli bezpieczeństwa dzieci w ich miejscu zamieszkania oraz miejscach, w których przebywają w czasie dnia. Doradzę, co należy zmienić, czego nie zmieniać oraz na co zwracać uwagę jeśli chodzi o mieszkania w blokach, czy też domy jednorodzinne.

W ramach usługi sprawdzam również bezpieczeństwo otoczenia mieszkania czy domu, w tym np. samochodu, podwórka, dróg ewakuacyjnych w bloku, zamkniętym osiedlu.


czytaj więcej

Audyty bezpieczeństwa dziecka dla instytucji

Jako specjalista do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy wykonuję również audyt miejsc, w których dzieci przebywają poza domem pod kątem ich bezpieczeństwa, mogą to być żłobki, przedszkola, szkoły, świetlice, place zabaw. Przygotowuję również niezbędną związaną z tym dokumentację.

Audyty bezpieczeństwa dziecka dla budujących dom

Ta oferta skierowana jest do osób budujących domy, mieszkania lub kupujących je w stanie surowym. Planujesz budowę domu lub mieszkania w którym mogą mieszkać rodziny z dziećmi, zwłaszcza małymi? Zalecane jest dostosowanie ich tak, by było uwzględnione bezpieczeństwo dzieci. Stan surowy jest najlepszą chwilą, aby to zrobić. Można wtedy wprowadzić niezbędne zabezpieczenia i nie trzeba będzie zmieniać na nowo wykończonego już domu czy mieszkania. Jeśli budujesz je dla siebie, zapewnisz bezpieczeństwo swoim najbliższym bez późniejszych kosztownych przeróbek.

Jeśli budujesz je na sprzedaż, wyróżnisz się na rynku podwyższając wartość budowanego obiektu.


© BezpieczenstwoDziecka.eu